Логотип партії

Мій головний орієнтир — повага

 

Україна зможе Україна переможе

Ми з вами — вінничани. Я розумію вас так, як ніколи вас не зрозуміє чужа людина, адже все своє життя я, корінна вінничанка, провела поряд з вами. І скрізь, на кожному кроці я бачу, як всі ми потребуємо, немов ковтка свіжого повітря, констуктивних змін.

Я іду в парламент, щоб стати провісником цих змін.

Пам’ятаєте, ніхто не вірив те, що ми здобудемо Незалежність? Чи що у нас буде Асоціація з Євросоюзом? Інколи ми не віримо навіть у власних чемпіонів та рекордсменів. Але це попри все Україна йде вперед, лише з вашою вірою їй буде значно легше досягнути вершин.  

Я теж вірю, що з вашою підтримкою, пройду в парламент і пронесу туди наші спільні ідеї, прагнення та мрії. 

Розірвати замкнене коло, де політики  — це каста недоторканих, які дають нам крихти зі свого столу. Розробити ефективну модель управління державою. Держава повинна любити і поважати своїх людей.

 

Якщо закони керуються поняттями поваги до громадян, це — хороші закони. 

 • Пацієнт, якого не залишають помирати за дверима лікарні — це повага.
 • Лікар, якого не принижують хабарями, а гідно оплачують його роботу — це повага.
 • Мама, яка приводить дитину в нову сучасну клініку і не мусить прочесувати на таксі все місто в пошуках направлення — це повага.
 • Молода родина, яка може отримати власне житло у вигідний кредит, а не жити все життя по квартирах — це повага.
 • Віськовослужбовець, якого не змушують купувати собі форму і оплачувати виготовлення нагород — це повага.
 • Підприємець, який не боїться, що одного дня на його магазині рейдери змінять замки — це повага.

 

Повага — в освітених вулицях і придатній для пиття воді. В розчищених пляжах і переробці відходів. В стабільній безпеці, а не переслідуванні силовиками всіх і кожного. В захищених від насильства родинах і якісних державних послугах.

 

Я вже маю за плечима депутатську каденцію у Вінницькій міській раді, і багато успішних проектів. Непохитна громадська позиція здатна зупинити не одну шахрайську схему: врятоване Соцьке озеро на П’ятничанах, парк «Хімік», культурна спадщина у маєтку Грохольських, захист Вінницьких катакомб, питання міського притулку для тварин – усі ці конкретні приклади продемонстрували: громада може за себе постояти, якщо у неї є надійний та фаховий лідер.

 

Жодного разу під час голосування у міській раді я не підняла руку за рішення, спрямоване проти людей, і можу говорити про це з  чистою совістю. І точно так само відверто я скажу і про свої голосування у Верховній Раді. Для мене завжди на першому місці стоять люди.

 

5 пріоритетів для початку роботи в Раді:

 

 1. Здоров’я: втримати на робочих місцях фаховий персонал, покращивши їх забезпечення; відродити у Вінниці інститут педіатрії, на первинний рівень мають бути повернені дільничні педіатри. Ми маємо вирівняти заробітну плату поміж лікарів — вузькі спеціалісти, хірурги, педіатри не повинні мати меншу зарплату, ніж сімейні лікарі. Лікарні мають бути комфортними для перебування та відвідування, і не відбирати у пацієнта останніх грошей разом з надією на видужання. Прийнявши Закон “Про державні фінансові гарантії” в частині дофінансування медицини на рівні 5% ВВП, ми можемо знайти ці необхідні кошти, які зроблять роботу лікарів достойно оплачуваною, а умови для пацієнтів — гідними й комфортними.
 2.  

 3. Соцзахист, освіта: дати можливість для категорії людей старших 45 років здобувати нову освіту і влаштовуватися на роботу. У 45 життя не закінчується, часто люди в цьому віці вирішують кардинально змінити все і опанувати нову професію, при цьому стикаючись з дискримінацією та приниженнями. Окремі зміни до Кодексу законів про працю здатні вирішити питання працевлаштування  та оплати праці для мільйонів громадян цієї категорії. Інклюзивні успіхи університету «Україна» доводять, що це реально. Ганна Давиденко має концепцію здобуття освіти 45+, яку зможе впровадити в освітній процес на рівні держави і Міносвіти.
 4.  

 5. Житло для молоді та військових: відновити, зберегти і збільшити фінансування молодіжних житлових програм, які дозволяють придбати житло у вигідний довгостроковий кредит. Такі програми розроблені і працюють, їх роботу забезпечує ДСФУ  «Держмолодьжитло», розроблені програми також для учасників бойових дій та переселенців, скористатися ними можуть і діючі військовослужбовці, які десятиліттями чекають на житло від держави. Щоб покрити всю чергу, яка наразі є в фонді, парламенту достатньо проголосувати за законопроект, яким пропонується виділити півтора мільярди гривень на доступні кредити для українських родин, і закріпити стабільність такого фінансування на наступні роки. Це розвине будівельну галузь, і головне — втримає молоді українські родини від переїзду за кордон.
 6.  

 7. Енергоефективність домогосподарств: продовжити і розширити зону дії «зеленого тарифу» для електроенергії, видобутої на власній земельній ділянці. Видобуток електроенергії з сонячних панелей — найбільш екологічний і дешевий спосіб стати енергетично незалежним домогосподарством. На жаль, нині діючий парламент постановив забирати в громадян безкоштовно залишки енергії, видобутої таким способом, хоча насправді така енергія коштує в рази дорожче традиційної. Ганна Давиденко ініціює скасування пунктів закону  "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії" №8449-д, або внесе в них зміни, щоб повернути можливість домогосподарствам заробляти кошти і розпоряджатися власними ділянками на власний розсуд, не збагачуючи енергетичних олігархів.
 8.  

 9. Зменшення податкового тиску на підприємців: оподаткування для підприємців І і ІІ груп є несправедливим. Адже податки для них встановлюються місцевими радами. І у Вінниці вони є одними із найвищих в Україні. Це не є стимулом розвитку малого підприємництва, створення робочих місць та сприятливого інвестиційного клімату в місті, адже ці групи підприємців є найбільш вразливими, тому необхідно на законодавчому рівні створити для них буфер фінансової безпеки — кризовий фонд з доступними кредитними коштами, а також розробити для них гнучку систему оподаткування, яка б зважала на сезонність та інші особливості роботи таких підприємців.Ганна Давиденко © 2019 Copyright