Логотип партії

Депутат всього міста, а не лише свого округу

Україна зможе Україна переможе

Ганна Давиденко — найбільш ефективний депутат у Вінницькій міській раді. Не минуло жодного засідання, на якому б вона не висловила свою думку з приводу питань, болючих для вінничан. Часто говорити на сесіях доводиться в умовах того, коли тобі вимикають мікрофон, депутатська зала спеціально починає гудіти, а міський голова несамовито стукає ручкою по столу і перебиває. Але голос Ганни Давиденко тому гучний, що за ним стоять голоси тисяч вінничан. І вона завжди — на їх боці.

Ганна Давиденко завжди наголошує, що вона депутат усього міста, а не лише мікрорайону, по якому її обирали, тому й прймається питаннями, які турбують усіх вінничан — від Вишеньки до Сабарова, від Кореї — до Тяжилова. Вибоці називають її «наша Анечка» і допомагають разом вирішувати проблеми

Вона активно протидіє рішенням міської ради, які стосуються продажу або оренди земельних ділянок чи об’єктів комунальної власності за безцінь. Так, завдяки їй, вчасно вдалося врятувати від приватизації ділянку лісу навколо Соцького озера, разом з громадою «відбити» парк «Хімік», культурну спадщину у маєтку Грохольських.

Вона першою підняла питання збереження вінницьких катакомб та забила на сполох, дізнавшись про виселення з центру міста бібліотеки для дітей ім. І. Франка.

Ганна Віталіївна не підтримала рішення про виділення 100 млн. грн. Фонду муніципальних інвестицій, адже кошти виділяються абсолютно непрозоро.

Виступила проти старої міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин, якою пропонувалося їх вбивати, натомість розробила спільно з активістами і працівниками міськради нову ефективну і головне — гуманну програму, яка нині успішно працює і є прикладом для інших міст.

Значну увагу депутатка приділяє міжнародним проектам та програмам, аби перейняти досвід провідних європейських країн, налагодити співпрацю та залучити до міста іноземних партнерів. Для вирішення болючих проблем вінничан депутатка активно залучає міжнародні фонди, так наприклад у місті було стерилізовано всіх безпритульних собак завдяки залученим коштам фонду «Чотири лапи».

У 2018 році Давиденко нагороджена Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання учнів, сумлінну працю та високий професіоналізм. Переможниця у номінації «Відстоювач інтересів громади» Індексу дотримання прав людини міською владою «Вінниця дій!»

Ганна Давиденко © 2019 Copyright