Логотип партії

Ганна Давиденко:

5 пріоритетів для початку роботи у Верховній Раді:

Нові лідери Ганна Давиденко

 

Ми з вами — вінничани. Я розумію вас так, як ніколи вас не зрозуміє чужа людина, адже все своє життя я, корінна вінничанка, провела поряд з вами. І на кожному кроці я бачу, як всі ми потребуємо, немов ковтка свіжого повітря, констуктивних змін.

Я іду в парламент, щоб стати провісником цих змін.


У мене є 5 пріоритетів для роботи в Раді, напрацювання, які я зможу запустити в роботу одразу після проходження в парламент.

 

  1. Здоров’я: втримати на робочих місцях фаховий персонал, покращивши їх забезпечення; відродити у Вінниці інститут педіатрії, на первинний рівень мають бути повернені дільничні педіатри. Ми маємо вирівняти заробітну плату поміж лікарів — вузькі спеціалісти, хірурги, педіатри не повинні мати меншу зарплату, ніж сімейні лікарі. Лікарні мають бути комфортними для перебування та відвідування, і не відбирати у пацієнта останніх грошей разом з надією на видужання. 
  2.  

  3. Соцзахист,освіта: дати можливість для категорії людей старших за 45 років здобувати нову освіту і влаштовуватися на роботу, не зазнаючи дискримінації. Окремі зміни до Кодексу законів про працю здатні вирішити питання працевлаштування  та оплати праці для мільйонів громадян цієї категорії. Я маю концепцію здобуття освіти 45+, яку зможе впровадити в освітній процес на рівні держави і Міносвіти.
  4.  

  5. Житлодля молоді та військових: відновити, зберегти і збільшити фінансування молодіжних житлових програм, які дозволяють придбати житло у вигідний довгостроковий кредит. Це стримає молоді родини від переїзду за кордон. Такі програми розроблені і працюють, скористатися ними можуть і діючі військовослужбовці, і ветерани АТО та переселенці. Щоб покрити всю чергу, яка наразі є в державному фонді, необхідно відновити фінансування на державному рівні і закріпити його на наступні роки.
  6.  

  7. Ревізіятарифоутворення: перерахувати тарифи, давши кожному прозоре економічне обгрунтування, люди повинні знати, з що вони сплачучують.  Перевірити роботу ЖЕКів, ЖЕО, комунальних служб — потрібно навести порядок у тому, як нараховуються платежі за їх роботу і припинити корупційну традицію, коли люди платять за «послуги», яких не отримували.
  8.  

  9. Зменшенняподаткового тиску на підприємців: оподаткування для підприємців І і ІІ груп є несправедливим. У Вінниці такі податки є одними із найвищих по Україні. Необхідно на законодавчому рівні створити для таких підприємців буфер фінансової безпеки — кризовий фонд з доступними кредитними коштами, а також розробити для них гнучку систему оподаткування, яка б зважала на сезонність та інші особливості роботи таких підприємців. 

Ганна Давиденко 

кандидат до Верховної Ради

в окрузі №11 м. Вінниця

Ганна Давиденко © 2019 Copyright