Логотип партії

Голос Вінниці в Україні та світі

український жіночий конгрес

Завдяки участі Ганни Давиденко в різноманітних міжнародних програмах, форумах, грантових проектах, весь світ дізнався про Вінницю, її успіхи та потенціал. 

Упродовж роботи на посаді ректора, а пізніше — і маючи мандат депутата міської ради, Ганна Віталіївна активно шукає можливості для того, щоб заявити про Вінницю на весь світ. Перед нею відчинені двері в уряди різних країн, сенат США та Стенфорд, вона об’єднує лідерів держав світу і популяризує серед них Вінницю та Україну, та разом з ними шукає можливості для вирішення наших проблем.

Жінки-мери

Наприкінці травня 2017 року до Вінниці приїхали 35 жінок-політиків (мери, секретарі, депутатки міських рад) зі Швеції, Індії, Індонезії, Македонії, Сербії, Туреччини та України для обміну досвідом політичної діяльності. На Міжнародний форум жінок-політиків їх запросила депутат Вінницької міської ради Ганни Давиденко. 

Академія лідерства

У 2017  році Ганна перемогла у відборі  програми «Академія лідерства для розвитку». Це була унікальна можливість пройти курс «Роль державної політики в розвитку приватного сектора», який організували Стенфордський університет із США, Центр міжнародного приватного підприємництва  (CIPE) та Український католицький університет. Ця програма спрямована на підготовку державних службовців та керівників бізнес-сектора з країн, що розвиваються, і серед 25 молодих лідерів, урядовців, топ-менеджерів бізнес-проектів, громадських активістів, Ганна Давиденко була єдиною вінничанкою та депутаткою з України.

Інклюзія

У квітні 2018 року у Вінницькому інституті Університету «Україна» вже вдруге відбувся унікальний тренінг, організований ректором Ганною Давиденко. Фахівці вишу ділились досвідом із педагогами з різних куточків держави, яких було понад 150 осіб. Учасники навчань ознайомились із абеткою української жестової мови та навчились ефективній взаємодії з людьми з інвалідністю. 

 

Держдеп

У березні 2018 Давиденко стала однією з 5-ти жінок-політиків членкинь офіційної делегації з України, яких Державний Департамент США обрав для участі у програмі «Посилення впливу жінок в політиці». У рамках програми представниці України здійснили візити до 5-ти штатів у різних куточках країни: Меріленд, Кентуккі, Флорида, Колорадо та Міннесота та до Вашингтону. Програма передбачала зустрічі з жінками-політиками США, представниками уряду США, депутатами різних рівнів, у тому числі Конгресу та Сенату. 

 

Жіночий форум

Жовтень 2018. За ініціативи ГО «Соціальна перспектива», яку очолює Ганна Давиденко, у Вінниці відбувся Форум жінок Вінниччини «Роль жінки у побудові успішної країни» – громадсько-освітній проект партиципації жінок та формування їх активної громадянської позиції, презентації й підтримці суспільно значущих проектів та ініціатив жінок.  Захід провели в тому числі у партнерстві з Міжнародним об'єднанням жінок-українок МОЖУ, журналу "БізнесWOMAN", Української жіночої демократичної мережі, громадської організації "Відкрите суспільство".

Білоруський форум

У листопаді 2018 пані Ганна виступила спікером на двох заходах — «Форумі регіонального розвитку Могилевської області» та «Говори правду» у місті Бобруйськ. Там зачепили важливі питання, які стосуються освіти, економіки та Вінниччини загалом:Ганна Давиденко представила досвід Вінниці, програму розвитку малого та середнього підприємництва, яку нашому місту допомогли розробити наші канадські партнери у рамках проекту «ПРОМІС». Важливо було продемонструвати саме цей позитивний досвід співпраці при підтримці наших міжнародних партнерів. 

Гендерна рівність

У 2017 році відбулися конференції «Жіночий вибір» у Маріуполі та Хмельницькому на тему посилення впливу жінок в політиці, об'єднання зусиль заради забезпечення рівних прав і можливостей жінок. Ганна Віталіївна взяла участь  обох. У Хмельницькому Вінницьку область представляла делегація з 20 учасниць. Конференцію організувала керівник Центрального регіону Жіночої демократичної мережі Міжнародного республіканського інституту в Україні, заступник Всеукраїнської громадської організації «Жіночий вибір», депутатка Вінницької міської ради Ганна Давиденко. Зустріч провели у м. Хмельницький з метою напрацювання нових механізмів сприяння участі жіноцтва у вирішенні ключових питань громади.

Жіночий конгрес

Другий Український Жіночий Конгрес у грудні 2018-го зібрав понад 80 спікерів з різних країн світу: України, США, Великої Британії, Швеції, Франції, Іспанії, Португалії, Канади, Норвегії та Литви.

На заході підіймали теми миру та безпеки в нашій країні, вступу України до НАТО, освіти, науки та ролі жінок у суспільстві. Обговорили й питання економіки, її розвиток та благополуччя, а також багато інших надзвичайно важливих тем сьогодення. Участь в ньому взяла і Ганна Давиденко, яка переконана, що у питаннях миру та безпеки жінки можуть бути не менш компетентними, ніж чоловіки.

Ганна Давиденко © 2019 Copyright