Логотип партії

ГАННА ДАВИДЕНКОтвій голос Вінниці у Верховній Раді!

Доктор педагогічних наук, професор, корінна вінничанка, 36 років, заміжня, виховує доньку.

Ганна Давиденко

Не бійтеся мріяти і втілюйте найсміливіші мрії в життя. Дійте, розвивайтеся, робіть неможливе й щодня надихайте своїм прикладом друзів, рідних, близьких і всю країну! Пам’ятайте: держава – це не абстрактна влада, держава – це усі ми і кожен із нас. І саме Ви вирішуєте сьогодні, тут і зараз, як житиме Ваша родина і Ваша держава завтра. Не забувайте про це, не вірте стереотипам, дійте і довіряйте своє життя діяльним та відповідальним!

Ганна ДАвиденко

Ганна почала працювати ще в 16 років. Навчаючись, працювала журналісткою, менеджером у міжнародній компанії. З 2005 р. займається науковою та викладацькою діяльністю. У 29 років вона – ректор інституту, у 32 – депутат Вінницької міськради.

Ганна Давиденко — активна громадська діячка, голова ради громадської організації «Соціальна перспектива», заступник голови всеукраїнської громадської організації «Українська жіноча демократична мережа», голова Вінницького осередку Українського товариства охорони пам'яток історії та культури України, член Національної спілки журналістів України.

Ганна обіймає посаду директора Вінницького інституту університету «Україна» , у якому мають змогу навчатися діти з інвалідністю. Вона захистила докторську з дослідження інклюзивної освіти. Фахівець міжнародного рівня з питань інклюзивного навчання, гендерної проблематики. Авторка понад 115 наукових праць.

“Сьогодні відчувається брак професіоналів у багатьох сферах, і в тому числі в політиці. Особливо серед людей, які втілюють реформи в Україні. Вивчаючи успіхи інших країн у реформуванні їхніх економік, я зрозуміла, як багато часу Україна витрачає на створення власного «колеса»”.

Вільно розмовляє англійською та німецькою, гарно знає італійську, постійно намагається розвиватися, шукати нові контакти та можливості, залучати міжнародний досвід на благо України. Університет «Україна» — це велика мережа навчальних закладів по всій країні з центром у Києві, і в 2017 році Ганна Віталіївна стала його проректором з міжнародної діяльності. Ганна не лише навчає інших, а й активно вчиться сама. Вона — випускниця низки міжнародних програм та проектів: програма Державного Департаменту США «Посилення впливу жінок в політиці»; програма «Академія лідерства для розвитку» (Стенфордський університет (США), Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE); програма шведського уряду «Місцеві політичні лідери – підтримка жінок у політиці» та ін.

“Усі невирішені проблеми України, економічні труднощі, невдалі реформи – шлях, уже давно пройдений і осмислений в інших країнах. Країни ЄС, Китай, Перу, Індонезія, Шрі-Ланка уже знайшли відповіді на ці питання, і, як результат – їм вдалося змінитись”.

У 2018 році Давиденко нагороджена Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання учнів, сумлінну працю та високий професіоналізм. Переможниця у номінації «Відстоювач інтересів громади» Індексу дотримання прав людини міською владою «Вінниця дій!». Переможниця у конкурсі «Жінка Вінниччини» у номінації «Наука».

“Наша країна запрограмована на успіх і процвітання за умови, що реформами будуть займатися освічені професіонали. Вірю, що цей час уже близько”.

Ганна Давиденко вірить у те, що робота депутата полягає не в тому, щоб механічно тиснути на кнопки, а щоб чути та інформувати людей, чути їхні потреби й протидіяти тим рішенням, які можуть завдати громадянам шкоди чи зробити їхнє життя гіршим. І для цього є всесвітньо визнаний демократичний механізм – не мовчати і діяти!

ГАННА ДАВИДЕНКО — депутат, яким пишається Вінниця!

Ганна Давиденко © 2019 Copyright